סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

הליקס נמוך

הליקס נמוך

הליקס נמוך

פירסינג הליקס הוא אחד מפירסינג האוזניים הפופולריים ביותר לנשים ולגברים. ניתן לראות את פירסינג ההליקס בתרבויות רבות ברחבי העולם, אך הוא זכה לפופולריות רבה ביותר על ידי התרבות האמריקאית ותת-תרבות הפאנק, פירסינג ההליקס כבר נצפה לפני מאות שנים, אך הוא ראה עלייה בפופולריות בשנים האחרונות בשל היתרונות האסתטיים שלו.

ההליך מבוצע בצורה סטרילית על ידי פירסר מקצועי שמחדיר מחט לאיזור המבוקש כדי לבצע חתך בסחוס האוזן ולאחר מכן מחדיר תכשיט.

לאחר תהליך זה, יש לדאוג לשמור על נקיון האוזניים למשך כחודשיים או יותר כדי לסייע במניעת זיהום.

פירסינג זה מחלים לאט יותר מכיוון שנמצא בסחוס של האוזן אשר זרימת הדם בה היא פחותה ולכן לוקח יותר זמן לנקב להחלים.

הפירסינג יכול להיות ממוקם לאורך כל השפה החיצונית של אפרכסת האוזן, במיקום גבוה או נמוך לפי טעמכם האישי, וניתן גם לבצע מספר הליקסים כדי למלא את האפרכסת.

פירסינג הליקס צריך להתאים למבנה של האוזן כך שהמיקום הסופי ייבחר על ידי הפירסר לפי סוג התכשיט שנבחר ולפי האנטומיה האינדיבידואלית של האוזן.

הליקס נמוך פופולרי בקרב אנשים אשר עונדים תכשיטים במספר נקבים לאורך כל התנוך ומעוניינים להוסיף פירסינג שימשיך רצף לאורך האפרכסת הנמוכה, שם בעצם מתחיל סחוס האפרכסת ולכן שם הפירסינג נקרא הליקס נמוך.

בנוסף הוא מאוד נפוץ מאחר והמיקומים של ההליקס הנמוך נעים באיזור מרכז האפרכסת החיצונית, מיקום זה בולט מאוד לעין ומושך תשומת לב, אסתטי, ויוצר איזון.

מבחר התכשיטים להליקס הוא אין סופי, כאשר להליקס נמוך יש צורה מיוחדת ותכשיטים מעוקלים, ארוכים, ושרשראות יושבים שם בצורה מושלמת ומחמיאים מאוד לאיזור. תכשיט אחד גדול יכול למלא את כל האיזור הזה ולהיות מאוד בולט ומושך בשילוב עם אבנים טבעיות או סינטטיות שיוסיפו ניצוץ.

חומרים נוספים של תכשיטים אשר נפוצים בסוג הפירסינג הזה הם טיטניום וזהב 14 או 18 קראט.

הליקס הוא פירסינג שמתאים לכולם ונצפה הרבה בקרב סלבריטאים מכל קצוות העולם, אנחנו רואים אותו בעיקר בשילוב עם מספר פירסינג נוספים כגון רצף של מספר הליקסים או רצף של פירסינג בתנוכים, קונץ', הליקס קדמי, טראגוס ועוד.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן