סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

טופס הסכמה לפירסינג אינטימי

טופס הסכמה לפירסינג אינטימי

זמן החלמה מלאה של פירסינג אינטימי באיברי המין נע בין חצי שנה לשנה. במקרים חריגים החלמה מלאה יכולה לקחת יותר זמן. בפירסינג מהסוגים האלו ניתן להתחיל לקיים יחסי מין ברגע שמרגישים לנכון ועם שימוש באמצעי מניעה לחודש וחצי הראשונים. מומלץ להמנע מאוננות במשך השבועיים הראשונים.

בזמן ההחלמה עליי לפעול לפי ההוראות הבאות: אין להשתמש בתמרוקים למיניהם באיזור הפירסינג כגון איפור, משחות, שמנים וכו’. אין להכנס לשום מקור מים מלבד מקלחת במים זורמים בחודשיים הראשונים . אין להסיר ו/או להחליף את התכשיט ללא ביקורת בסטודיו ארקאוס וללא אישור מפורש מצוות ארקאוס. אין לטפל בפירסינג בשום צורה ואופן מלבד מה שהוסבר ע”י צוות ארקאוס. בכל מקרה של בעיה בפירסינג עליי לפנות מיידית לסטודיו ארקאוס ולהגיע לביקורת על מנת לקבל חוות דעת והוראות להמשך טיפול. אני מתחייב לפעול לפי הוראות אלו ולא להזניח טיפול בפירסינג, כמו כן אני מתחייב להגיע לביקורות שתואמו מול צוות ארקאוס.

אני מבין כי המכירה הינה סופית ואין אפשרות להחזרת תכשיט ששהה בגופי ו/או זיכוי כספי על אי שביעות רצון. במידה ונפלה טעות באחריות הסטודיו, התיקון יבוצע ללא עלות נוספת.

אני מבין כי צוות ארקאוס אינם רופאים ואין לקחת את דעתינו כהמלצה רפואית, אלא דעה מקצועית בתחומינו בלבד.


Call Now Button דילוג לתוכן