סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

טראגוס חישוק

טראגוס חישוק

טראגוס חישוק

פירסינג באיזור ה"טראגוס" הוא פירסינג שמבוצע בשלוש הקטן שמול תעלת האוזן, האיזור הזה הוא עור שבתוכו יש סחוס כמו ברוב האוזן , החירור שלו הוא הליך יחסית פשוט בהשוואה לפירסינגים אחרים אבל כמובן שהוא צריך להיעשות אך ורק אצל פירסר מקצועי ולא בכל מקום שמוכן לעשות אותו.

הפירסינג ממוקם בכפל הקדמי של האוזן (המשולש הקטן), במיקום גבוה או נמוך לפי טעמכם האישי, וניתן גם לבצע לפעמים יותר מאחד כדי להוסיף סגנון יחודי. .תכשיטים גדולים או קטנים במגוון סגנונות וחומרים

התהליך יהיה חייב לקרות בסביבה סטרילית וציוד סטרילי , חשוב מאוד לבחור בפירסר שמודע לעבודה וסביבה סטרילית ולשים לב שהוא לא מסכן אותכם . הכאב של הטראגוס לא נמדד כל כך גבוהה לעומת פירסינג אחרים באוזן, לכן הוא הופך ליותר פופולרי

בסחוסי האוזן מתקיימת זרימה יותר קטנה של דם לכן ההחלמה עלולה לקחת קצת יותר זמן ממקומות אחרים וגם בגלל שאנו עוברים דרך סחוס ולא רק עור , זמן ההחלמה יכול לקחת בין שמונה חודשים לשניים עשר חודשים ולפעמים גם יותר .

בביצוע הפירסינג התכשיט שמוכנס לגוף חייב להיות עשוי ממתכת איכותית בדרגת שתל , לאחר החלמה קיימת האפשרות להחליף למתכות שאינם בדרגת שתל, אך אנחנו לא ממליצים לעשות זאת . גם בפירסינג מוחלם אנחנו תמיד ממליצים לענוד תכשיטים באיכות גבוהה.

הבעיות העיקריות שנובעות בפירסינג בסחוס ובטראגוס הם בעיקר מטעויות של העשייה עצמה, כגון זווית לא אידאלית להחלמה מיטבית, תכשיט באיכות ירודה או עבודה לא סטרילית ולפעמים אפילו פירסר שלא מודע למה הוא צריך לעשות, לכן אנו מדגישים את החשיבות של בחירת הפירסר .

פירסינג באיזור הטראגוס ועיצוב ייחודי יכול מאוד לייחד את האוזן, בעזרת פירסר מקצועי ותכשיט יפה קיימות המון המון אופציות לגרום לאוזן להיראות שונה וייחודית, אין ספק שפירסינג ותכשיטים תמיד מייפים את אותנו וגורמים לנו להיות יפים יותר .

סחוס האוזן הוא אזור מאוד רגיש ,כל ההתנהלות מולו צריכה להיות מאוד זהירה וכל טעות עלולה להאריך את זה ההחלמה בניגוד לפירסינגים אחרים עם החלמות קלות יותר כמו - תנוך, גבה, טבור ועוד איזורים רכים .

הדבר שאנחנו הכי אוהבים הוא לעצב לכם את האוזן עם אוסף של תכשיטים שמתאימים אחד לשני ומחמיאים למבנה האוזן , באתר שלנו תמצאו כל תכשיט שתרצו כדי להפוך את הטראגוס שלך למושלם .

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן