סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

טראגוס פרסה

טראגוס פרסה

טראגוס פרסה

טראגוס הוא פירסינג מאוד נפוץ בימינו, אפשרי לראות אותו על כמעט כל בנאדם היום במבחר מאוד רחב של סגנונות ותכשיטים, אך הנפוץ ביותר הוא טראגוס עם חישוק או פרסה .

פירסינג מסוג טראגוס מחלים בצורה המיטבית עם תכשיט ישר, תכשיט עגול כגון פרסה או חשוק עלול מאוד להקשות על ההחלמה , אלא אם כן הוא מספיק גדול ועדיין פחות מומלץ.

ההליך מבוצע בצורה סטרילית על ידי פירסר מקצועי שמחדיר מחט לאיזור המבוקש כדי לבצע חתך בסחוס האוזן ולאחר מכן מחדיר תכשיט.

לאחר תהליך זה, יש לדאוג לשמור על נקיון האוזניים למשך כחודשיים או יותר כדי לסייע במניעת זיהום.

פירסינג זה מחלים לאט יותר מכיוון שנמצא בסחוס של האוזן אשר זרימת הדם בה היא פחותה ולכן לוקח יותר זמן לנקב להחלים.

לאחר ביצוע הפירסינג, ניתן להכניס תכשיטים ולענוד אותם במשך שנים רבות. ניתן לענוד מגוון תכשיטים מעוצבים, חישוקים, שרשראות ועוד מיני רבים באיזור זה העשויים זהב או טיטניום.

כמו כל פירסינג אחר טראגוס צריך להתבצע במקצועיות, דיוק וסטריליות מריבית ועם תכשיט המתאים להחלמה(בדרך כלל תכשיט ישר),וכמובן שמבחר התכשיטים שמתאימים לחלק הזה של האוזן הוא רחב מאוד, טיטניום זהב זכוכית וכמעט כל עיצוב הוא אופציה בסופו של דבר.

הרבה אנשים עושים פירסינג באיזור של הטראגוס בגלל שהם רוצים להראות את הסגנון הייחודי שלהם או בגלל שהם רוצים לשנות את המראה שלהם ולהרגיש אטרקטיביים יותר. יש אנשים שגם בוחרים בפירסינג הזה מכיוון שהוא לא בולט כמו פירסינג אחרים, כמו פירסינג ספטום או פירסינג לאברט או גבה.

מכיוון שטראגוס נעשה על הסחוס ההחלמה שלו היא ארוכה יותר מפירסינג שלא נעשה בסחוס (תנוך) ולפצע לוקח יותר זמן להיסגר, מה שחושף אותו לזיהומים לזמן יותר ארוך ואם בוצע לא נכון קיים הסיכוי שהפירסינג לא יחלים.

טראגוס מאוד נפוץ עם שילוב של תכשיטים בפירסינגים אחרים(הליקס, הליקס קדמי או קונץ'), או התאמה של התכשיט לפי האוזן והאנטומיה.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן