סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

טראגוס רפואי

טראגוס רפואי

טראגוס רפואי

פירסינג טראגוס הוא אחד מפירסינג האוזניים הפופולריים ביותר לנשים ולגברים במיוחד עם תכשיטים מעוצבים למיניהם. ניתן לראות את פירסינג הטראגוס בכל רחבי העולם ובצורות ועיצובים שונים, הוא זוכה להמון פופולריות בשנים האחרונות מכיוון שהוא נחשב יותר עדין ופחות מאיים ומחייב מפירסינגים אחרים, פירסינג הטראגוס קיים המון שנים, אך הוא ראה עלייה בפופולריות בשנים האחרונות בשל היתרונות האסתטיים שלו.

מבחר התכשיטים שמתאימים לפירסינג טראגוס הוא אין סופי, תמיד נוכל למצוא משהו שתאהבו באיכות טובה ואין סיבה להתפשר על האיכות כשמדובר על הגוף שלכם.

ישנם מגוון רחב של תכשיטים שאפשרי לענוד בטראגוס לדוגמא - זהב 14 ו 18 קראט, טיטניום, ניוביום, אבנים טבעיות וזכוכית בכל עיצוב אפשרי.

לפירסינגים כמו טראגוס יש היסטוריה ארוכה של להחלים טוב מאוד בלי בעיות (בתנאי שנעשה נכון), זהו לא פירסינג חדש או ניסיוני ואנשים מחלימים אותו כבר הרבה מאוד שנים בכל העולם, לכן תמיד חשוב למצוא פירסר איכותי שהוא יודע מה הוא עושה, מאחר ו-99% מהבעיות בפירסינג נגרמות בשלב העשייה.

פירסינג מסוג טראגוס מתאים מאוד לשילוב עם פירסינגים אחרים ותכשיטים על כל האיזור של האוזן, יש המון דוגמאות שאפשרי לעצב איתם את כל האוזן בנוסף לטראגוס.

פירסינג טראגוס הוא בחירה מעולה למי שמחפש להוסיף אקסטרה לסטייל שלו, מאחר וזה איזור בולט ומאוד מושך.

התכשיטים היותר נפוצים בטראגוס משלבים אבנים כגון זירקוניה, יהלומים ואבנים טבעיות, אשר מוסיפות ניצוץ ומושכות את העין.

פירסינג בסחוסי האוזן אלו האזורים שלוקח לגוף הכי הרבה זמן להחלים, לכן זמן ההחלמה של טראגוס הוא בין 8 חודשים ל12 חודשים, יש מקרים בהם ההחלמה עלולה לקחת אפילו יותר זמן או לפעמים גם פחות.

כמו כל פירסינג אחר טראגוס נעשה עם מחט ואצל פירסר בלבד, לעולם לא עם תחליפים זולים ומסוכנים (אקדח/שדכן או עוד כל מיני המצאות למיניהם), וכמובן בצורה סטרילית ועם תכשיט מתאים ממתכת מתאימה.

ככל שהפירסינג יישמר יותר טוב ויבודד יותר מדברים העלולים לפגוע בו, ככה הסיכוי שלו להחלים בצורה טובה ומהירה יותר גדל.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן