סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגילים בגבה

עגילים בגבה

עגילים בגבה

פירסינג בגבה הוא אחד מסוגי הפירסינג היותר פופולריים, הוא מתאים לגברים ונשים כאחד והיה נפוץ בקרב הצעירים בשנות ה 90'.

פירסינג בגבה הוא טרנד פופולרי שהופך ליותר ויותר מיינסטרים. זוהי דרך מצוינת לבטא את הסגנון או האישיות שלך מבלי שתצטרך לומר מילה.

העגילים הראשונים בגבה היו בתקופה הויקטוריאנית באנגליה. הם היו פופולריים בקרב נשים צעירות שרצו לגרום לגבות שלהן להיראות עבות יותר.

כיום, פירסינג בגבה משמש לעתים קרובות לקישוט או כצורה של שינוי גוף. הם גם דרך טובה לגרום לפנים שלך להיראות יותר אקספרסיביות.

לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר עגילים בגבה בווריאציות שונות שהיו פחות פופולריות בעבר, ומגוון התכשיטים לאיזור זה רק הולך וגדל.

פירסינג בגבה מבוצע עם סוג תכשיט שנקרא ברבל מעוקל (Curved) או "בננה", ומבחינה טכנית סוג פירסינג זה נחשב כפירסינג "סרפס" מאחר והוא מבוצע על משטח עור יחסית שטוח ורקמות עדינות.

ניתן למקם אותו בצורה אנכית ואלכסונית לאורך כל הגבה, כשהנפוץ ביותר ממוקם מעט מתחת לקשת הגבה.

כמו כן ניתן למקם אותו גם בצורה אופקית ואלכסונית, כשבמיקום כזה יעשה שימוש בתכשיט שנקרא "סרפס בר" שנראה כמו האות ח' בצורתו ומחזיק טוב יותר ברקמות העור כאשר ממוקם מעל הגבה.

מאחר ופירסינג בגבה עובר דרך רקמת עור שאין בה סחוס הוא מחלים מעט מהר יותר ופחות כואב בעת הביצוע. זמן החלמה ממוצע של פירסינג בגבה נע בין 5-8 חודשים.

לפירסינג זה קיימים סיכויי דחייה גבוהים ולכן מומלץ לבצע אותם אצל פירסר מקצועי עם תכשיט איכותי בדרגת שתל שיחזיק איתכם לזמן ארוך יותר. הפרעה בתהליך הריפוי או ביצוע רדוד מגבירים את הסיכונים לדחייה.

בזמן ההחלמה מומלץ להמנע מגירוי פוטנציאלי כמו שעווה, שטיפת פנים אינטנסיבית, קרמים, ספריי לשיער, איפור, ובעצם כל דבר זר לגוף או תכשירים שמכילים כימיקלים חזקים.

בפירסינג בגבה ניתן לענוד תכשיטי טיטניום, ניוביום, זהב 14 או 18 קראט ופלטינה. פירסינג בגבה תמיד מוסיף לפנים, פירסר מיומן ידע לבצע את הפירסינג בזווית שיכולה רק להחמיא לפנים ועם ביצוע נכון ותכשיט מתאים זו הבחירה המושלמת 🙂

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן