סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגילים לטראגוס

עגילים לטראגוס

עגילים לטראגוס

פירסינג בטראגוס הוא סוג של פירסינג באוזן הנעשה על הסחוס שנמצא מול תעלת האוזן. הפירסינג עובר דרך האזור הזה ואז יוצא מהצד השני. ניתן לעשות זאת כפירסינג בודד או כפול.פירסינג הוא חור שנוצר בגוף כדי ליצור פתח קבוע לענידה של תכשיטים. זה נעשה על ידי ניקוב העור עם מחט ואז הכנסת תכשיט לתוכו, חישוק או מוט דרך החור כדי שניתן יהיה ללבוש אותו.

פירסינג מסוג טראגוס הוא אחד מסוגי העגילים הפופולריים יותר לגברים ולנשים מכיוון שהוא ממוקם בקצה החיצוני של האוזן שלך והוא אינו בולט או דומיננטי מדי והפך למאוד נפוץ, ממש מעל לתנוך האוזן. סוג זה של פירסינג זה בדרך כלל לוקח מספר דקות לביצוע והוא אינו מסובך בידיים של פירסר מיומן.

ההחלמה של טראגוס כמו פירסינגים אחרים בסחוס נעה בין 8 חודשים לשנה ולפעמים אפילו יותר, ההחלמה מהמיטבית של טראגוס הוא כאשר הוא נעשה עם תכשיט ישר ובזווית של 90 מעלות, תכשיט מעוגל וזווית שונה מ90 מעלות עלולות להפעיל לחץ על הנקב ולגרום לפצעי לחץ ולמנוע מהפירסינג להחלים.

המידות הנפוצות ביותר לטראגוס הם בדרך כלל 16G (1.2ממ) ו14G (1.6ממ) והאורך משתנה מבנאדם לבנאדם. לאיזור כמו טראגוס יש מגוון אין סופי של תכשיטים שיכולים להתאים לו, זהב 14 ו 18 קראט, טיטניום, ניוביום ובעיצובים שונים ומגוונים . אין כמעט תכשיטים שלא מתאימים לאיזור הטראגוס.

פירסינג טראגוס משמש לעתים קרובות כחלופה לעגיל רגיל עבור אנשים שמתקשים לענוד אותם בגלל עבודתם או מסיבות אחרות. הם גם פופולריים מכיוון שניתן ללבוש אותם עם משקפיים, כובעים ואביזרים אחרים מבלי להפריע להם.עגילי טראגוס זהב הם אופציה מצוינת למי שרוצה להשוויץ בפירסינג שלהם, אבל לא רוצה לענוד משהו צעקני מדי. ניתן לענוד עגילי טראגוס זהב עם כל סוג של תלבושת ויתאימו לכל גוון עור או צבע שיער.

פירסינג הוא טרנד פופולרי בקרב בני נוער וצעירים כיום. זה הפך לדרך של אנשים לבטא את עצמם ואת האינדיבידואליות שלהם באמצעות אמנות גוף. סוג אחד של פירסינג שהופך יותר ויותר פופולרי בקרב אנשים הוא פירסינג טראגוס..

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן