סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגילים לנזם

עגילים לנזם

עגילים לנזם

פירסינג נזם הוא פירסינג שנעשה על הסחוס של הנחיריים באף. פירסינג באף קיימים כבר מאות שנים. במצרים העתיקה, אנשים ענדו תכשיטים מזהב באף כדי לסמל את מעמדם החברתי. בהודו, נשים ענדו חישוקי אף כבר בשנת 2000 לפני הספירה. היום הם פופולריים יותר מתמיד בקרב סלבריטאים כמו מיילי סיירוס שעונדת אותו כמעט כל הזמן בפיד האינסטגרם שלה ובתערוכות פרסים.

פירסינג מסוג נזם הוא בחירה פופולרית עבור מי שמחפש להוסיף לסגנון שלו.

עגילים לנזם זמינים בגדלים שונים וצורות שונות. זה מאפשר לך לבחור את זה שהכי נוח לך. עגילים לנזם מגיעים במגוון חומרים, כאשר זהב הוא הפופולרי ביותר. השימוש בפירסינג באף כדי להתקשט מתועד כבר למעלה מ-4,000 שנה.

פירסינג מסוג נזם מתאים לגברים ונשים כאחד, כיום המון גברים עונדים תכשיטים בנזם שלהם במגוון רחב של צורות. כמו פירסינגים אחרים, פירסינג מסוג נזם צריך להיעשות בצורה המדוייקת והסטרילית ביותר אחרת הפירסינג מסתכן בזיהום או בכך שהוא לא יחלים (כמו כל פירסינג אחר).

אין לחורר נזם עם אקדח/שדכן בשום אופן. המון חנויות תכשיטים ופירסרים זולים אוהבים לחורר את הנזם של הלקוחות שלהם עם אקדח/שדכן. פירסינג נעשה עם מחט ואצל פירסר בלבד!

בעיות בפירסינג הנזם הם מאוד מאוד נפוצות , רובם קלות לפתירה וחלקם מאוד קשות, אנחנו ממליצים תמיד להגיע להייעץ לגבי הבעיות בנזם ולא להחליף תכשיטים על דעת עצמכם כי ברוב המקרים נגרם יותר נזק.

אצלינו באתר ובסטודיו תוכלו למצוא תכשיטים מכל הסוגים שמתאימים לנזם, זהב 14 ו 18 קראט, טיטניום זכוכית וניובים. מעוצבים או פשוטים ודברים שעוד לא ראיתם!

כמעט כל סוגי התכשיטים מתאימים לנזם, הרוב המוחלט עונד חישוק או תכשיט קטן, אך היום נהיה יותר ויותר פופולרי לענוד תכשיטים יותר מורכבים ומפוארים לנזם עם שיבוץ או חריטה ועיטורים או שרשראות ואין סוף אופציות אחרות שתוכלו למצוא אצלינו וכמובן שנוכל לעזור לכם לעצב את הנזם שלכם לפי טעמכם האישי ולפי האנטומיה שלכם. כן, כן, נחיריים רחבים הם לא מילה גסה והם מאפשרים בחירה רחבה יותר של תכשיטים גדולים ומעוטרים עוצרים נשימה!

נזם היא הבחירה האולטימטיבית לכל אחד ואין ספק שהוא מתאים לכולם.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן