סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגילי הליקס זהב לבן

עגילי הליקס זהב לבן

עגילי הליקס זהב לבן

זהב לבן נוצר על ידי ערבוב של זהב טהור עם מתכות אחרות כמו ניקל, כסף, נחושת או פלדיום.זה הוצג לראשונה בשנת 1858 וזה היה בחירה פופולרית מאוד מכיוון שהיה לו מראה לבן מבריק.עגילי זהב לבן הם בחירה פופולרית של תכשיטים עבור אנשים רבים. עגילים אלו עשויים בדרך כלל מזהב טהור ואינם מצופים בשום מתכת אחרת.לעגילי זהב לבן יש הרבה יתרונות שהופכים אותם לפופולריים מאוד. זהב לבן הוא היפואלרגני והוא לא יגרום לעור להגיב או להתפרץ בגירוי כמו שמתכות אחרות יכולות. הוא גם עמיד יותר מכסף סטרלינג והוא אינו מוכתם במהירות כמו מתכות אחרות.

בעשורים האחרונים, פירסינג באוזניים הפכו פופולריים יותר ויותר בקרב נשים וגברים כאחד. מגמה זו הונעה ממספר גורמים, ביניהם מגמות אופנה והרצון לביטוי אישי. בנוסף לענוד עגילים למטרות אסתטיות, אנשים עשויים גם לבחור לענוד אותם כחלק ממנהגיהם הדתיים או התרבותיים.

עגילי זהב לבן הם בחירה פופולרית עבור אנשים רבים. הם דרך מצוינת ללבוש משהו שהוא גם טרנדי וגם קלאסי.עגילי זהב לבן קיימים כבר למעלה מ-100 שנה. הם יוצרו במקור בשנות ה-20 כאשר פלטינה הייתה המתכת הפופולרית ביותר בשימוש בתכשיטים. רק בשנות ה-50 הזהב הלבן הפך לבחירה נפוצה יותר עבור תכשיטים מכיוון שהוא זול יותר מפלטינה ובעל מראה דומה לפלטינה.

עגילי זהב לבן נבחרים לעתים קרובות על ידי אנשים מכל הגילאים והמינים.הזהב הלבן יקר יותר מהכסף, הנחושת ומתכות אחרות. לזהב לבן יש טוהר גבוה יותר והוא עמיד יותר מהמתכות האחרות הללו. זה הופך אותו לאידיאלי עבור פירסינג ושהייה בגוף לזמן ארוך.

ישנם סוגים רבים ושונים של עגילי זהב לבן שאפשר לבחור מהם כדי להתאים לסגנון ולאישיות.תכשיטים הם צורת קישוט נפוצה המשמשת תרבויות רבות במשך אלפי שנים. לעתים קרובות הוא נתפס כפריט שיכול לייצג מעמד או עושר, ובתרבויות מסוימות, הוא נתפס גם כסימן לנישואין.הסוג הנפוץ ביותר של תכשיטים שעונדים אנשים הם העגילים. אלה הם לא רק מעשיים אלא גם דקורטיביים. ניתן לייצר את העגילים ממגוון חומרים כגון זהב, טיטניום פלטינה אבני חן ועוד.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן