סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגילי הליקס כסף

עגילי הליקס כסף

עגילי הליקס כסף

כסף הוא חומר המשמש בתעשיות רבות ושונות. הוא שימש לייצור מטבעות, תכשיטים וכלי כסף. תכונות המתכת הפכו אותה לחומר חשוב במשך שנים רבות.זה גם חשוב לכלכלה כי זו אחת המתכות היקרות ביותר על פני כדור הארץ. זה שימש ככסף על ידי תרבויות שונות במהלך ההיסטוריה האנושית.

כסף הוא יסוד כימי עם סמל Ag (מהלטינית ארגנטום, שמקורו ביוונית ὰργητός (argētos), "מבריק" או "לבן") ומספר אטומי 47. כסף מוערך זה מכבר כמתכת יקרה.כסף היא אחת המתכות המשקפות ביותר ויש לה ליטוש דמוי מראה גבוה במיוחד.הוא מחזיר אור היטב וניתן ללטש אותו לברק גבוה כך שהברק הטבעי שלו הופך בולט יותר מזה של מתכות אחרות. המצרים הקדמונים האמינו שלכסף יש תכונות יקרות רבות הכוללות מניעת הזדקנות, ריפוי פצעים, הרג חיידקים ומתן הגנה מפני רוחות רעות.

השימוש בכסף בצורת מטבעות וחפצים אחרים היה סימן ההיכר של העושר והכוח של ציוויליזציה, זה גם מוליך מצוין, וזו הסיבה שהוא משמש לייצור חיווט חשמלי וחלקים לאלקטרוניקה כמו טלפונים סלולריים.השימוש בכסף כחומר בייצור מטבע הוצג לראשונה על ידי הלידים באסיה הקטנה. המילה "ארגנט", שפירושה "לבן" בצרפתית, נגזרת משימוש זה. כסף שימש גם לייצור תכשיטים מאז ימי קדם. למעשה, הוא נחשב ליותר ערך מזהב בתקופת האימפריה הרומית בשל יופיו וגמישותו.

כסף היא אמנם מתכת אצילה ויקרה ובעלת ערך רב בעולם המודרני, אך כסף אינו מתאים ואם לדייק Sterling Silver 925 ,

92.5 אחוז כסף והשאר נחושת, התרכובת הספציפית הזאת במגע עם האוויר גורמת לכסף להכתים, הכתמים השחורים שיוצאים מהכסף עלולים להיספג לתוך גופינו שהתכשיט נמצא בתוך הגוף ולא מחוצה לו בניגוד לשרשאות צמידים טבעות וכו', הכתמים השחורים שנספגו בגופינו לאחר מכן יופיע ליד הנקב שלנו אבל בתוך העור, הכתמים השחורים האלו אינם מסוכנים , אך אי אפשר להוריד אותם, אך ורק בניתוח.

לכן אנו ממש ממש ממליצים להימנע מענידת תכשיטי כסף בחלק הפנימי של הגוף אלא אך ורק מבחוץ לו.מתכות כמו זהב לבן טיטניום ופלטינה הם פיתרון מעולה למי שמחפש את הגוון הכסוף.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן