סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגילי טראגוס זהב

עגילי טראגוס זהב

עגילי טראגוס זהב

זהב היא מתכת יקרה ששימשה לייצור תכשיטים במשך מאות שנים. זה גם חומר פופולרי עבור עגילים.

סגנונות העגילים משתנים מחישוקים פשוטים ועד עיצובים משוכללים. בחירת העגילים של אדם יכולה להיות מושפעת מהסגנון האישי שלו, מהאירוע שלשמו הוא עונד אותם ומה הוא עונד עם העגילים.

פירסינג טראגוס הוא סוג אחד של עגיל שניתן לענוד בחלק הקדמי של האוזן. הטראגוס הוא בליטה קטנה בחלק הקדמי של האוזן וניתן לנקב אותו עם מוט או חישוק.

זהב הוא מתכת יקרה ששימשה במשך שנים לתכשיטים. הוא פופולרי בקרב אנשים רבים בגלל היופי והעמידות שלו. עגילי זהב הם סוג של תכשיטים שלעיתים קרובות עונדים נשים וגברים כאחד.

ניתן לייצר עגילי זהב בצורות, גדלים וסגנונות שונים. הם יכולים להיות עגולים, ישרים או מעוצבים בכל צורה שתוכלו לדמיין.

לעתים קרובות עונדים עגילי זהב על הטראגוס שהוא קצה הסחוס בצד החיצוני של תעלת האוזן שלך. אזור זה נחשב לאחד הפירסינגים היותר נפוצים כיום, כך שלענידת עגיל זהב כאן יכולה להיות אפקט דרמטי אפילו יותר מאשר לענוד אותם על התנוכים .

עגילי זהב הם בחירה נהדרת לכל אירוע. הם אלגנטיים ומסוגננים, אבל לא צעקניים מדי. ניתן ללבוש אותם עם כל דבר, מג'ינס ועד שמלה מפוארת.אנשים רבים בוחרים עגילי זהב כי יש להם את האיזון הנכון של להיות אלגנטי, אך עדיין נינוח מספיק ללבוש כל יום. לזהב יש גם יתרון נוסף בכך שהוא אינו מוכתם או מאבד את צבעו לאורך זמן, כפי שעושות מתכות אחרות. זה תמיד יישאר גוון יפהפה של גוון צהוב או ורדרד-זהוב!

עגילי זהב הם אחד מסוגי התכשיטים הפופולריים ביותר. הם לובשים לעתים קרובות על ידי אנשים בכל הסגנונות והתרבויות השונות.

זהב הוא מתכת רכה שניתן לעצב בקלות לעגילים. עגילי זהב מגיעים בצורות, גדלים ועיצובים רבים ושונים. הם יכולים להיות עשויים מזהב מלא או מצופה זהב עם חומרים אחרים.זהב הוא מתכת יקרה שמגיעה בצבעים שונים. זהו הצבע הפופולרי ביותר עבור עגילים מכיוון שהוא נראה טוב עם כל גוון עור וגוון

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן