סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגיל באוזן

עגיל באוזן

עגיל באוזן

פירסינג בתנוך האוזן הוא סוג של פירסינג בגוף שנעשה על האוזן. זה ידוע גם בתור עגיל באוזן, או עגיל בתנוך.

הפירסינג נעשה דרך חור שנוצר בחלקו האמצעי של תנוך האוזן. ניתן ליצור את החור באמצעות מחט. התכשיטים שישמשו כדי לשמור על החור הזה יכולים להיות חישוק או מוט ישר במגוון עיצובים שונים ומיוחדים או פשוטים

ניקוב אוזניים נהוג כבר למעלה מעשרת אלפים שנה ונראה לראשונה אצל גברים בתרבויות רבות ושונות, הם זכו לפופולריות לראשונה במצרים העתיקה וביוון. המצרים הקדמונים ענדו עגילים כסמלים של מעמד וכוח. ביוון, הם שימשו לעתים קרובות כדי להראות מעמד חברתי ועושר אצל גברים, לעיתים הייתה להם גם משמעות דתית בתרבויות מסוימות.

גם באפריקה, הודו ואירופה ניקוב אוזניים וחלקי גוף אחרים היו פופולאריים. בתרבויות מסוימות זה נחשב לטקס חניכה ובאחרות הוא פשוט נעשה כתרגול קוסמטי.

עגילים נעשו בתחילה מעץ, עצם וחומרים אחרים. זהב שימש כפיתרון מעולה בגלל שהוא רך מספיק כדי להתאים לפירסינג קטן בתנוך האוזן ובמקומות אחרים בגוף האדם.

עיצובי העגילים השתנו עם הזמן והם גם הפכו מגוונים יותר. טרנד שהתחיל בסביבות שנות ה-90 היה לענוד מספר עגילים בו זמנית - אחד בכל צד או פירסינג מרובים באוזן אחת או בשתי האוזניים.

ישנם סוגים שונים של פירסינג שניתן לעשות על האוזניים כולל פירסינג בסחוס כמו טראגוס והליקס, ניתן גם לבצע עגיל בתנוך האוזן בכמה מקומות כדי ליצור מגוון צורות כמו זיגזג או משולש.

עגילים באוזן ובכל שאר חלקי הגוף מתאימים גם לנשים וגם לגברים, והיום פירסינג נהיה טרנד אופנתי שהרוב המוחלט אוהבים.

פירסינג הוא סוג של שינוי גוף שבו נוצר פתח באוזן, באף, בשפה או בחלקים אחרים נוספים בגוף. את הפתח הזה אפשר למלא בתכשיטים ממגוון סוגים.

הניקוב נעשה עם מחט ועל ידי פירסר מקצועי. פירסינג הוא אחת הצורות הנפוצות ביותר של שינוי גוף, כאשר הערכות מצביעות על כך של-50% מכלל האנשים בעולם יש לפחות פירסינג אחד איפשהו על גופם.

אל לנו לשכוח שתהליך זה עלול להיות מסוכן אם לא נעשה על ידי איש מקצוע מנוסה עם ציוד סטרילי.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן