סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגיל הליקס

עגיל הליקס

עגיל הליקס

פירסינג הליקס הוא אחד מפירסינג האוזניים הפופולריים ביותר לנשים ולגברים. ניתן לראות את פירסינג ההליקס בתרבויות רבות ברחבי העולם, אך הוא זכה לפופולריות רבה ביותר על ידי התרבות האמריקאית ותת-תרבות הפאנק, פירסינג ההליקס כבר נפצה לפני מאות שנים, אך הוא ראה עלייה בפופולריות בשנים האחרונות בשל היתרונות האסתטיים שלו.

הפירסינג יכול להיות ממוקם לאורך כל השפה החיצונית של אפרכסת האוזן, במיקום גבוה או נמוך לפי טעמכם האישי, וניתן גם לבצע מספר הליקסים כדי למלא את האפרכסת.

ההליך מבוצע בצורה סטרילית על ידי פירסר מקצועי שמחדיר מחט לאיזור המבוקש כדי לבצע חתך בסחוס האוזן ולאחר מכן מחדיר תכשיט.

לאחר תהליך זה, יש לדאוג לשמור על נקיון האוזניים למשך כחודשיים או יותר כדי לסייע במניעת זיהום.

פירסינג זה מחלים לאט יותר מכיוון שנמצא בסחוס של האוזן אשר זרימת הדם בה היא פחותה ולכן לוקח יותר זמן לנקב להחלים.

לאחר ביצוע הפירסינג, ניתן להכניס תכשיטים ולענוד אותם במשך שנים רבות. ניתן לענוד מגוון תכשיטים מעוצבים, חישוקים, שרשראות ועוד מיני רבים באיזור זה העשויים זהב או טיטניום.

כמו כל פירסינג אחר הליקס צריך להיותצ מבוצע במקצועיות, דיוק וסטריליות מריבית ועם תכשיט המתאים להחלמה,וכמובן שמבחר התכשיטים שמתאימים לחלק הזה של האוזן הוא רחב מאוד, טיטניום זהב זכוכית וכמעט כל עיצוב הוא אופציה בסופו של דבר.

הרבה אנשים עושים פירסינג באיזור ההליקס בגלל שהם רוצים להראות את הסגנון הייחודי שלהם או בגלל שהם רוצים לשנות את המראה שלהם ולהרגיש אטרקטיביים יותר. יש אנשים שגם בוחרים בפירסינג הזה מכיוון שהוא לא בולט כמו פירסינג אחרים, כמו פירסינג ספטום או פירסינג לאברט או גבה.

מכיוון שהליקס נעשה על הסחוס ההחלמה שלו היא ארוכה יותר מפירסינג שלא נעשה בסחוס (תנוך) ולפצע לוקח יותר זמן להיסגר, מה שחושף אותו לזיהומים לזמן יותר ארוך ואם בוצע לא נכון קיים הסיכוי שהפירסינג לא יחלים.

הליקס מאוד נפוץ עם שילוב של תכשיטים בפירסינגים אחרים(טראגוס, הליקס קדמי או קונץ'), או התאמה של התכשיט לפי האוזן והאנטומיה.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן