סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגיל טראגוס זהב

עגיל טראגוס זהב

עגיל טראגוס זהב

המונח "טראגוס" מתייחס לפיסת הסחוס הקטנה בצורת משולש הבולטת מראש האוזן. הטראגוס ממוקם בצד הראש. לעתים קרובות הוא מבוצע עם עגיל זהב או טיטניום.

פירסינג בטראגוס הוא פירסינג שעושים על סחוס האוזן. זה נעשה בדרך כלל בקצה החיצוני של האוזן, וניתן לעשות את זה בכמה צורות ומיקומים שונים. הפירסינג עובר דרך חתיכת סחוס קטנה ואינו חודר דרך אף איזור אחר.

פירסינג הטראגוס הוא בדרך כלל פירסינג נמוך מאוד בתחזוקה, אבל הם דורשים טיפול כדי להחלים כראוי. בדרך כלל הם אינם נוטים להידבקות אם שומרים עליהם כראוי ולפי הוראות הטיפול שניתנו על ידי הפירסר, אך עדיין יש כמה דברים שכדאי לזכור על מנת לטפל בפירסינג הטראגוס כראוי ולוודא שההחלמה שלו באמת טובה ובריאה בכל מובן.

תכשיט זהב הוא קישוט שנעשה מזהב באמצעות התכה או יציקה ומגיע במגוון עיצובים צורות ואבנים שונות, עגילי זהב מעוטרים לרוב באבני חן כגון יהלומים, אבני ספיר ואודם. הם יכולים גם להיות מעוטרים בפנינים או סוגים אחרים של אבני חן ואבנים.זה לא נדיר לראות אנשים עונדים עגילי זהב על פירסינג הטראגוס שלהם. תכשיט זה יכול להיות בצורת ניטים, חישוקים, מתנדנדים או כל דבר אחר, הכל תלוי בסגנון הרצוי.

עגילי זהב הם בחירת תכשיטי פירסינג פופולרית עבור אנשים רבים. ניתן ללבוש אותם על האוזניים, האף, השפתיים וחלקים אחרים של הגוף. הם יכולים לשמש גם כמבטא לתכשיט אחר או כתכשיט עצמאי. המתכת עמידה ולא תכתים בקלות. זה גם היפואלרגני ואין לו תגובות שליליות לעור כמו לניקל. עגילי זהב עשויים בדרך כלל מזהב צהוב או לבן, ולעתים מכילים יהלומים או אבנים אחרות. הגודל והצורה של עגיל משתנים, כאשר חלקם ארוכים ודקים בעוד אחרים עגולים.

השימוש בעגילים נפוץ עוד מימי קדם. הם נמצאו בקברים מצריים וכן בכמה שבטים אינדיאנים. התרבויות שעונדות עגילים שונות מאוד וניתן להשתמש בהם למגוון מטרות. תרבויות מסוימות משתמשות בהם כדי לציין את גילם או מצבם המשפחתי בעוד שאחרות עשויות ללבוש אותם רק בגלל שהם אוהבים איך שהם נראים או רוצים להשוויץ בעושר שלהם.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן