סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגיל טראגוס יהלום

עגיל טראגוס יהלום

עגיל טראגוס יהלום

עגילי יהלומים הם סוג של תכשיט שעונדים בתנוך האוזן. סוג זה של תכשיטים היה פופולרי במשך מאות שנים והוא סוג הפירסינג הנפוץ ביותר אצל נשים. את עגילי היהלומים הראשונים ענדה קתרין דה מדיצ'י, בת זוג מלכת צרפת מהמאה ה-16, במהלך הכתרתה. היא גם הייתה האדם הראשון שהציג אותם כהצהרה אופנתית בצרפת. עגיל היהלום קיים מאז המאה ה-17 כאשר הוא שימש לראשונה כדרך לנשים עשירות להראות את עושרן. זה הפך לפופולרי שוב במאה ה-20 כאשר כוכבות הוליוודיות כמו אליזבת טיילור החלו ללבוש אותן על שטיחים אדומים בהקרנות בכורה של הסרטים שלהן.

עגילי יהלומים הם אביזר פופולרי לנשים וגברים כאחד ולעיתים עונדים אותם כדי להראות את מעמדם החברתי והאקונומי. הם יכולים להיות קטנים ופשוטים או שהם יכולים להיות מאוד משוכללים ויקרים. תכשיטי יהלום הוא סמל של עושר, כוח ויוקרה בעולם המערבי.

עגילי יהלומים הם בחירה פופולרית של תכשיטים עבור אנשים רבים. הם ממוקמים בדרך כלל בתנוך האוזן, עם מוט ישר שעובר דרך הפירסינג ומחזיק את העגיל במקומו.עגילי יהלום הוא אחד הסוגים הפופולריים ביותר של תכשיטי פירסינג. הפירסינג עצמו נעשה על ידי החדרת מחט דרך העור, ולאחר מכן הוצאתה החוצה מהצד השני כדי ליצור חור. לאחר מכן מוכנס התכשיט הבחר לתוך החור הזה ומוחזק על ידי המוט הישר משני קצותיו. עגילי היהלומים עשויים מתכת, לרוב זהב טיטניום או פלטינה, עם יהלום קטן משובץ בחזית.

אבן חן היא פיסת מינרל שנחתכה וליטשה לשימוש כתכשיט. אלה נמצאים בדרך כלל באדמה ויכולים להיות עשויים מחומרים שונים כגון קוורץ, קורונדום או יהלום.אבני חן הן בדרך כלל קשות ובעלות ברק גבוה. הם עשויים להיות טבעיים או מיוצרים. אבני חן יקרות הן נדירות ויקרות. יהלומים הם אבני החן היקרות הידועות ביותר. ניתן לסווג אבני חן לפי הצבע, הבהירות, איכות החיתוך ומשקל הקראט שלהן. ארבעת ה-C של יהלום הם צבע, ניקיון, איכות חיתוך ומשקל קראט.ארבעת ה-C של יהלום הם ביטוי המתאר את המאפיינים הפיזיים של יהלומים הקובעים את ערכם בשוק

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן