סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

עגיל טראגוס לבנים

עגיל טראגוס לבנים

עגיל טראגוס לבנים

הפירסינג לגברים הוצג לראשונה בימי קדם כאשר אנשים היו עונדים תכשיטים על האוזניים כדי לסמן את מעמדם וכוחם החברתיים. בשנים האחרונות, זה הפך יותר ויותר פופולרי לעשות פירסינג טראגוס בקרב גברים.פירסינג לגברים הוא טרנד פופולרי שקיים כבר זמן מה. למרות הדעה הרווחת ,לפירסינג אין מגדר, כל פירסינג מתאים לכל מגדר ובכל מיקום שהוא וגם כל תכשיט כמובן . עגיל לגברים הוא טרנד אופנתי נפוץ מאוד כיום. ניתן למצוא אותם בכל הצורות, הגדלים, הצבעים, החומרים והעיצובים.שוק העגילים לגברים גדל באופן אקספוננציאלי בשנים האחרונות, מכיוון שיותר גברים עונדים אותם כדי להתבטא בדרכים חדשות.סוגי העגילים הפופולריים ביותר לגברים הם בדרך כלל בתנוך או בהליקס או טראגוס.

פירסינג הוא סוג של שינוי גוף הכולל ניקוב בעור כדי ליצור חור עם תכשיט. המילה "פירסינג" יכולה להתייחס לכל סוג של פירסינג בגוף, אבל היא משמשת בדרך כלל כדי להתייחס לפירסינג באוזניים. ישנם סוגים רבים ושונים של פירסינג, כולל:

פירסינג באוזניים: אלו הם הסוג הנפוץ ביותר של פירסינג וכוללים פירסינג בתנוך, פירסינג הליקס, פירסינג טראגוס ופירסינג קונץ' הם נפוצים ביותר באוזניים.פירסינג באף: פירסינג באף נעשה או על הסחוס של הנחיר עצמו או על הספטום של האף ויכול להיות אופקי או אנכי.פירסינג בלשון: פירסינג בלשון נעשה במרכז הלשון עצמה.

בעידן המודרני, פירסינג לגברים כבר לא מוגבל רק לאוזניים. גברים בוחרים כעת בפירסינגים פחות שגרתיים כמו טראגוס, קונץ' , פטמה, ספטום לשון ועוד…

פירסינג מסוג טראגוס הוא פירסינג שנעשה על סחוס האוזן, מול תעלת האוזן.זוהי צורה נפוצה של פירסינג בגוף ואחד הפירסינג הפופולריים ביותר.ישנן סיבות רבות מדוע אנשים עושים סוג זה של פירסינג. יש אנשים שעושים את זה כי הם חושבים שזה נראה נחמד, אחרים כי הם רוצים להראות את האינדיבידואליות שלהם ולהיות שונה מאחרים.

הטראגוס הינו מקום פופולרי לפירסינג, וניתן לעשות זאת בדרך כלל מגיל 16 ועם מגוון מאוד רחב של סוגי תכשיטים. ההמלצה העיקרית שלנו היא לחפש פירסר מקצועי עם מספיק נסיון כדי שהפירסינג יבוצע כמו שצריך ואכן יחלים כמו שאנחנו רוצים, וכמובן שידע לבצע ולבחור את התכשיט שהכי יחמיא לאוזן ולצורה של הטראגוס ולסגנון שלכם.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן