סטודיו ארקאוס פירסינג- Arceus Piercing

Shop

פירסינג באוזן

פירסינג באוזן

פירסינג באוזן

פירסינג באוזן הוא מנהג נפוץ עבור אנשים שרוצים לשנות את המראה שלהם.

ניקוב אוזן מתבצע בסטודיו, על ידי ניקוב חור דרך תנוך האוזן עם מחט. ישנם סוגים רבים ושונים של פירסינג שניתן לעשות גם בחלקים אחרים של הגוף.

פירסינג באוזן הוא פעולה של יצירת חור בתנוך האוזן או בחלק אחר של האוזן, בדרך כלל עם מחט. דבר זה נעשה לעתים קרובות מסיבות קוסמטיות או מסורתיות.העדות המוקדמת ביותר לניקוב אוזניים היא ממצרים העתיקה, שם זה היה סימן למעמד ולעתים קרובות נלבש על ידי פרעונים. גם בהודו העתיקה, פירסינג באוזניים היה סימן לנשים ילידות גבוהות.

בתקופת הברונזה האירופית (בערך 1000 לפנה"ס) ועד לתקופת הברזל (בערך 500 לפנה"ס), עגילים נענדו בעיקר על ידי נשים שהגיעו לגיל נישואין או רצו להיראות בוגרות, וכן על ידי גברים בתרבויות קלטיות מסוימות.

האוזן מחוררת כדי ליצור חור חדש בתנוך האוזן. חור זה משמש להכנסת והוצאה של העגיל. הסוג הנפוץ ביותר של פירסינג הוא פירסינג בתנוך. זה נעשה דרך החלק האמצעי של תנוך האוזן ויש לו סיכוי גבוה להחלים היטב ולהישאר פתוח.

הסוג השני בשכיחותו של פירסינג הוא פירסינג בסחוס. פירסינג מסוג זה חודר דרך סחוס האוזן וזה עלול להיות טיפה יותר כואב מפירסינג בתנוך כי הסחוס הוא איזור קשה יותר ופחות כלי דם זורמים באיזור ולכן מחלים לאט יותר מהתנוך בנוסף, מה שאומר שתצטרכו לענוד תכשיט לפרקי זמן ארוכים יותר לפני שתוכלו להוציא אותו או כאשר תרצו לשנות את העיצוב או הצבע שלו.

יש אנשים שמתנגדים לפירסינג באופן כללי, בעוד שאחרים רואים בכך דרך לבטא את האינדיבידואליות והייחודיות שלהם. תהליך הפירסינג עצמו אינו כל כך נורא וניתן לבצע אותו על ידי פירסר מוסמך תוך דקות ספורות.

עגילים הם סוג של תכשיט שנענד על ידי גברים ונשים כאחד. הם משמשים לעתים קרובות להצהרה אופנתית או כדי להראות עושר.ישנם סוגים רבים ושונים של עגילים. העגילים הפופולריים ביותר כיום הם תכשיטים צמודים מעוצבים, שהם קטנים ופשוטים. סוגים נוספים כוללים עגילים תלויים, התלויים מתחת לתנוך האוזן; עגילי חישוק, בעלי צורה עגולה; ועגילי "דאנגל", בעלי שרשרת ארוכה שתלויה למטה מתחתית העגיל.

להמשך קריאה
Call Now Button דילוג לתוכן