קצת על זכוכית

כולם יודעים שהחומר הבטוח ביותר לפירסינג ראשוני ומוחלם הוא טיטניום , אבל עכשיו אספר לכם שיש חומר שאנו ממליצים לא פחות מטיטניום.
זכוכית :
קוורץ לא צבועה, זכוכית סודה-ליים וזכוכית בורוסיליקט כגון Pyrex (ASTM F1538).
זכוכית היא מדהימה ומעולה ואנחנו משתמשים בה המון, לזכוכית אכן יש דרגת שתל של ASTM מה שהופך אותה למתאימה לפירסינג טרי וכמובן שגם לפירסינג מוחלם ובנוסף עם זכוכית אפשרי להגיע לרמת גימור (פוליש) יותר גבוהה אפילו מזו של טיטניום או מתכות אחרות מה שנותן לזכוכית יתרון.
לזכוכית יש יתרונות שגורמים לתכשיטים מהסוג הזה להיות יותר ויותר פופולריים.
המחיר של זכוכית נמוך בהרבה משל טיטניום, ושאני אומר נמוך בהרבה מטיטניום אני מתכוון לתכשיטים באותו סדר גודל מטיטניום איכותי ולא טאנלים סינים או ממתכת לא ידועה ממקור לא ידוע , בדרך כלל זוג תכשיטים לפירסינג מורחב מזכוכית יעלו כמעט חצי מזוג תכשיטי טיטניום באותה מידה מחברה איכותית.

עוד יתרון שיש לזכוכית הוא שהיא קיימת בכל מידה אפשרית וגם בחצאי מידות מה שהופך את תהליך ההרחבה לפשוט יותר, קל יותר ופחות טראומתי , בסטודיו שלנו אנחנו מרחיבים עם זכוכית בלבד.

כשמדובר על זכוכית באיכות טובה מחומרים שאפשר לסמוך עליהם אנחנו אוהבים את המובילים בתחום העולמי Glasswear Studios , כמובן שגם יש את Gorilla Glass והם גם טובים , אלו החברות העיקריות שאנו ממליצים עליהם , יש עוד חברות שמייצרות זכוכיות שונות אך לא היינו שמים אותו בפירסינג טרי או מחלים.

וכמו בכל דבר תמיד אפשר למצוא חיקויים ודברים זולים שהיינו ממליצים להימנע מהם, אז שימו לב מהיכן אתם רוכשים זכוכית .